Online Psikolog | Türkçe Terapi | Uzm. Klinik Psikolog Pınar  Kaya Türk profil sayfası ve uzmanlık alanları
Türkçe Terapi
Online Psikolog | Türkçe Terapi Pınar Kaya Türk Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Türkçe Terapi Pınar Kaya Türk
Basque Country, İspanya

   UTC+02:00

Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk

Female
Çevrimdışı
"Psikoloji"

Danışan

248

Seans

962

Ücretler

20 dakika
65.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

En düşük saatlik ücret
137.00 ₺

Randevu Alınız Takvimi Göster

Terapist Hakkında

Hakkımda... Çocuk yaşlardan itibaren insana, insanın duygu ve düşünce yapısına olan merakım psikoloji bilimi ile tanışmamı sağladı. O zamanlar sadece merak ve biraz da çocuk dünyamda hayallere dalmaktan ibaret olan ilgim, lise yıllarında Doğan Cüceloğlu’nun kitapları ile tanışmamla biraz daha sağlamlaştı. Psikoloji macerasına başladığım yer olarak gördüğüm Boğaziçi Üniversitesi’ndeki çok değerli hocalarım ve akademik kültür sayesinde psikoloji bilimine dünya standartlarında bir giriş yaptım. 

Lise yıllarımdan beri hayranlıkla takip ettiğim ve kendi yaklaşımımı oluştururken çokça esinlendiğim Doğan Cüceloğlu ile tanışıp 6 yıl boyunca yanında çalışma şansını yakalamak, hayatın bana altın tepside sunduğu en güzel fırsatlardan biri oldu. 

En dibe vurduğu anda insanın hızlı bir yükseliş yapabileceğine; ne kadar yanarsa yansın, küllerinden yeniden doğabileceğine inandım hep. Bu inancım beni psikolojik travmalar yaşamış insanlarla çalışmaya yönlendirdi. Yüksek lisansımı “Kanser Hastalarının Travma Sonrası Gelişimleri” üzerine yaptım.  Hastalıkları ya da hayatın sunduğu türlü zorlukları gelişim ve olgunlaşma açısından birer fırsat olarak gören onlarca genç, yaşlı ve çocuk hasta ile tanıştım. Yine bu vesileyle sağlık sektörü ile içli dışlı oldum; çok kıymetli doktorlar, hemşireler, sağlık personelleri tanıdım, onlarca saat seminer verdim, onların değerli bilgilerinden, tecrübelerinden yararlandım. 

“Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar” diyerek onkoloji hastaları ve hasta yakınları için kurulmuş bir dernek olan Psiko-Onkoloji Derneği’nin yönetim kurulu başkanlığını yaptım. Tecrübeli hastaların yeni hastalarla bir araya gelebilmesi ve psikolojik destek alabilmesi için geliştirdiğimiz projelerde kimi zaman terapist, kimi zaman süpervizör kimi zaman da eğitimci olarak canı gönülden çalıştım.  

Birçok özel hastane ve danışmanlık merkezinde klinik psikolog olarak görev yaptım. Şuanda İspanya'nın başkenti Madrid'de danışanlarımla buluşmaya devam ediyorum. Yoğun olarak yetişkinlerden ve gençlerden oluşan ve kendi iç dünyalarına yolculuk yapmak isteyen birçok danışanım mevcut. Onlar iç dünyalarının labirentlerinde yolculuk yaparken ben de alet çantamdaki onlarca teknikle kimi zaman onlara yol açıyorum kimi zaman da yollarını aydınlatıyorum. Dünyadaki en şanslı insanlardan biri olduğumu düşünüyorum çünkü çocukluktan beri merak ettiğim, keyif aldığım, hobim olarak gördüğüm işi yapıyorum. Her fırsatta söylediğim gibi: “Dünyaya yeniden gelsem, yine psikolog olurdum.”

Sunulan Hizmetler

 • Mesajlaşma Yoluyla Danışmanlık

  18 Seans tamamlanmış

  İnsan, kendi kendine bile ifade etmekten korktuğu, yüzleşmek istemediği duygu, düşünce ve hatıralarını başka birine anlatırken sıkıntı duyabilir. Bu sıkıntıyı en aza indirebilmek adına görüntülü görüşme gerçekleştirmeye hazır hissetmeyen kişiler için mesajlaşma yoluyla danışmanlık veriyorum. 

  137.00 ₺

  30 dakika

  Randevu Alınız
 • Bağımlılık Tedavisi Danışmanlığı

  3 Seans tamamlanmış

  Bağımlılık tedavisi; psikolojik, sosyal ve tıbbi boyutları olan hem hastanın, hem ailenin hem de tedavi ekibinin aktif katılımını gerektiren ciddi bir süreçtir. Bu sürece başlamadan önce en etkili ve modern tedavi yöntemleri ile ilgili bilgi almak ve tedavi seçeneklerini öğrenmek isteyen bireylere ve ailelere danışmanlık veriyorum, tedaviye karar verilmesi durumunda güvenilir merkezlere yönlendirme yaparak süreç boyunca destek veriyorum. 

  236.00 ₺

  40 dakika

  Randevu Alınız
 • Sağlıklı Yaşam Koçluğu

  97 Seans tamamlanmış

  Dünya Sağlık Örgütü sağlığı, bedensel, psikolojik ve sosyal iyilik hali olarak tanımlar. Biz de bu bağlamda daha kaliteli ve doyumlu bir yaşam için beslenme, spor, uyku düzeni, sigara bırakma gibi bedensel sağlık unsurları ile psiko-sosyal sağlık unsurlarını bütüncül bir şekilde ele alarak kişiye özel bir sağlıklı yaşam programı oluşturuyoruz. Bunu yaparken öncelikle şu anki durumunuzu artı ve eksileriyle değerlendirip bunun üzerine tamamen size özgü terzi dikimi bir model kurguluyoruz. Kurguladığımız model hayatınıza tam anlamıyla oturana kadar da danışmanlık görüşmeleri ile sizi destekliyorum. 

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Korkular/Kaygılar/Fobiler

  126 Seans tamamlanmış

  Sınav kaygısı, toplum önünde konuşma korkusu, uçuş korkusu, kedi/köpek korkusu ve bunlar gibi kişilere özgü geniş bir çeşitlilik gösteren korkular, kaygılar ve fobilerden kurtulabilmeniz için bilişsel davranışçı teknikler ve analitik yöntemlerle çözümler geliştiriyoruz.

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • İlişki ve İletişim Problemleri

  107 Seans tamamlanmış

  Romantik ilişkilerde, aile ilişkilerinde, arkadaşlık ilişkilerinde ya da iş ilişkilerinde yönetmekte zorlandığınız durumları ele alıyoruz. “Zor insan” diye tabir edilen insanlarla olan etkileşimlerinizde zarar görmeden ulaşmak istediğiniz sonuçlara götürecek yol haritalarını çıkarıyoruz, yolda rehberlik ediyoruz. 

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Özgüven Çalışması

  33 Seans tamamlanmış

  "Potansiyelimin farkındayım ama biraz daha özgüvenim olsa neler yaparım" diyenlerden misiniz? Neler yapacağınızı ben çok merak ediyorum. O yüzden bu yolculukta sizi desteklemek ve başarılarınıza tanıklık etmek istiyorum. Sizi sabote eden ve kendinize güveninizi kıran o iç sesleri birlikte dönüştürebiliriz. 

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Stres Yönetimi

  34 Seans tamamlanmış

  Sorumluluklarımız ve hayat sahnesindeki rollerimizin omuzlarımıza yüklediği yüklerin ağırlığıyla gerginleşen duygularımızı, düşüncelerimizi ve bedenimizi nasıl koruyabileceğimizi, daha da önemlisi nasıl güçlendirebileceğimizi öğreniyoruz. Büyük şehirlerde yaşayan ve profesyonel dünyada aktif olarak var olan bireyler olarak stresten kaçamayız fakat yönetmeyi öğrenebiliriz. 

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Öfke Yönetimi

  16 Seans tamamlanmış

  Son derece insani fakat bir o kadar da yıkıcı olabilen bir duygu olan öfkeyi bilişsel davranışçı terapi, nefes teknikleri, bedensel gevşeme egzersizleri ve çözüm odaklı tekniklerle yönetmeyi hedefliyoruz. 

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Onkoloji Tedavisinde Psikolojik Destek

  16 Seans tamamlanmış

  Kanser tedavisinde psiko-sosyal desteğin önemi gün geçtikçe daha iyi anlaşılmaktadır. Yapılan araştırmalar onkoloji tedavisi sürecinde psikolojik destek alan hastaların ve hasta yakılarını süreci daha iyi yönettiğini, hastalıkla baş edebilme becerilerinin güçlendiğini göstermektedir. Enerji ve zaman tasarrufu açısından tedavi sürecinde online psikolojik destek almak kişileri daha da avantajlı konuma taşıyacaktır. Onkoloji tedavisi öncesi, esnası ve sonrasında hem hasta hem de aile ile bilişsel davranışçı terapi, pozitif psikoterapi, çözüm odaklı psikoterapi ve dışa vurumcu sanat terapileri bağlamında çalışıyoruz. Böylelikle hem güncel problemlere yönelik pratik çözümler geliştirip hem de durumun yarattığı yoğun duygu karmaşasını düzenlemeyi hedefliyoruz. 

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Hayat Anlamsızlaştığında S.O.S.

  24 Seans tamamlanmış

  Hayatın anlamsız olduğunu düşünmeye başlayan Kendini boşlukta hisseden Belirgin hiçbir sorunu olmadığı halde bir türlü tam anlamıyla mutlu olamayan bireylerin; yararlanabilecekleri bir programdır. Bu programda *Hayatımın anlamı ne? *Niçin bu dünyadayım? *Varlığımın anlamı ve değeri ne? *Diğerleri ile olan ilişkilerimin anlamı ve değeri ne? Gibi sorulara cevaplar aranacaktır. 

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Arketip Çalışması - Kahramanın Yolculuğu

  27 Seans tamamlanmış

  Kişisel analiz, Gelişim ve Dönüşüm Çalışması
  İçe dönüş ve meditasyon tekniklerinin yoğun bir biçimde kullanıldığı, kendini anlama, analiz etme ve dönüştürme çalışması şeklinde özetleyebileceğim bir çalışmadır. Carl Gustav Jung'un "Kahramanın Yolculuğu" metaforu üzerine temellenen, hayat boyu size eşlik edecek bir rehberlik modeli geliştiriyoruz. “Yeraltı Dünyası” / “Buz dağının görünmeyen yüzü” diye tabir edilen bilinçaltı dünyanıza yapacağınız bu yolculukta kişisel ve kollektif bilinçaltını keşfedip gece ve gündüz rüyalarınızda beliren sembollerin ve mesajların izini sürerek hem kendinize hem de etrafınızdaki insanlara dair daha derin bir anlayış geliştirebilirsiniz. 

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Potansiyelinizi Keşfedin

  31 Seans tamamlanmış

  Kişisel Gelişim Çalışması
  Bireylerin kişisel gelişimlerine ve gerçekleştirmek istedikleri hedeflerine dair bir harita oluşturmak ve bu harita doğrultusunda kişisel gelişim süreçlerine destek olmak hedeflenmektedir. Bu bağlamda aslında farkında olmadığınız ve sahip olduğunuz potansiyelleri keşfedebilmeniz ve isterseniz aktif bir biçimde kullanabilmeniz için çeşitli bilinçaltı teknikler ve uygulamalar kullanılmaktadır. İsterseniz çözmek istediğiniz bir soruna ya da geliştirmek istediğiniz bir alana odaklanabilirsiniz. İnsanları psikoterapi görüşmesine getiren şey başlangıçta bir sorun olsa da insanları terapide tutan ve sorunu çözdükleri halde terapiye devam ettirten şey: gösterdikleri kişisel gelişim, keşfettikleri potansiyelleri ve bu süreçten aldıkları hazdır. 

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Panik Atak

  16 Seans tamamlanmış

  Klinik pratiğimden edindiğim tecrübeye dayanarak panik atağın güncel stres tarafından tetiklenen bilinçaltı düğümlerden ya da travmalardan kaynaklı bir durum olduğuna inanıyorum. Etkili ve kalıcı bir panik atak tedavisi için bilişsel davranışçı terapinin yanı sıra bilinçaltı düğümlere çözmeye yarayan analitik teknikleri ve EMDR’yi de terapi sürecine dahil ediyorum. Doğum sırasında hatta anne karnında yaşanmış travmaların bile panik atağın oluşmasına zemin hazırlayabildiğine, ya da çocukluktan beri devam eden kronik stres faktörlerinin panik atağı beslediğine çoğu kez şaşırarak şahit oldum. Özellikle daha önce panik atak tedavisi olduğu halde tam iyileşme sağlayamamış kişilerin de fayda göreceği kalıcı bir yöntem uyguluyorum. 

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Travma Terapisi

  47 Seans tamamlanmış

  EMDR tekniği ile kısa sürede, büyük travmaların etkilerini yeniden yapılandırıyoruz.

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Vajinismus Kabusunuz Olmasın

  8 Seans tamamlanmış

  Cinsel ilişki ya da jinekolojik muayene öncesi vajinanın istemsiz kasılması şeklinde kendini gösteren vajinismus genellikle cinsellik, cinsel ilişki ve kadının kendi bedeni ile ilgili hatalı inançlarından kaynaklanır. Bu hatalı inançlara bazen yaşanmış cinsel travmlar ya da evlilik içindeki iletişim problemleri eşlik edebilir. Doğru terapi yöntemleri ile çok hızlı bir şekilde çözümlenebilecek bu durum hayatınızda bir kabus haline gelmeden gelin birlikte çözelim.

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Depresyon Tedavisi

  55 Seans tamamlanmış

  Hiçbir şeyden keyif alamamaya başladıysanız, hayat anlamsız geliyorsa ve genel olarak mutsuz bir ruh haline büründüyseniz etkililiği bilimsel olarak kanıtlanmış terapi yaklaşımları ile bir an önce tedavinize başlayalım.

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Sınav Süreçleri ve Öğrenci Koçluğu

  2 Seans tamamlanmış

  Sınav kaygısı, motivasyon eksikliği, konsantrasyon problemleri, derste dikkati toplayamama, hedef belirleyememe gibi her kademedeki öğrencinin yaşayabileceği problemleri analiz ederek birlikte çözüme kavuşturuyoruz. 7'den 70'e herkesin hayatında var olan ehliyet sınavı, tıpta uzmanlık sınavı, yandal sınavı, doçentlik sınavı, yabancı dil sınavları gibi spesifik konularda da tüm danışanlarım yüz güldüren sonuçlar aldılar ve almaktalar.

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Ebeveyn Koçluğu

  Anne-baba olmaya hazırlanan adayların da faydalanabileceği bu hizmet öncelikle yetişkin olarak sizlerin kendi iç çocuğunuzu tanımanızı ve onunla barışmanızı hedefler. Tüm yaş gruplarındaki çocuklarla sağlıklı iletişim kurma ve aile içi rollerin yerli yerine oturması, sınırların ve özgürlüklerin belirlenmesi gibi konularda sistemik ve stratejik aile terpisi modelleri ile çalışıyoruz.

  326.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Çift Terapisi

  8 Seans tamamlanmış

  Eşinizle ya da partnerinizle katılacağınız çift terapisi seanslarında temel olarak ilişkiye ve ilişkideki sorunlara odaklanıyoruz. Genel olarak iletişim kuramama ya da yanlış iletişim yöntemleri kullanma dolayısıyla çözümlenememiş problemleri doğru iletişim tekniklerini kullanarak birlikte çözüyoruz. Çift terapisi seanslarını Türkçe ya da İngilizce gerçekleştirebiliriz.

  398.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Seans Paketi (4 Seans)

  44 Seans tamamlanmış

  En az 4 seanslık bir çalışmaya ihtiyaç duyduğuna karar verdiğimiz bireyler için zamandan tasarruf etmek adına tek seferde 4 seanslık ödeme yapmak imkanı sunar.

  1199.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Çift Terapisi Seans Paketi (4 Seans)

  2 Seans tamamlanmış

  En az 4 seanslık bir çalışmaya ihtiyaç duyduğuna karar verdiğimiz çiftler için zamandan tasarruf etmek adına tek seferde 4 seanslık ödeme yapmak imkanı sunar.

  1550.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Klinik Psikolog turkceterapi.com

  2016-2018 İstanbul Türkiye

  Dünyanın dört bir yanındaki danışanlarımla on-line olarak görüşmeye, çeşitli alanlarda eğitimler düzenlemeye, atölye çalışmaları yürütmeye ve sosyal sorumluluk projemi uygulamaya devam ediyorum. İspanyol kültürüne ve İspanyolların psikolojisine dair gözlem ve çıkarımlarımı ispanyadaki psikolog youtube ve instagram hesaplarımda paylaşıyorum. 

 • Klinik Psikolog Florence Nightingale Gayrettepe

  2014-2016 İstanbul Türkiye

  Psiko-onkolog, psiko-terapist ve kurumsal eğitmen olarak severek hizmet verdiğim bu güzel hastaneyle de İspanya'ya taşındığım için vedalaşsam da veda edemeyeceğim arkadaşlıklar ve dostluklar yakaladım. Tıp Fakültelerinin içine işlemiş kardeşlik kültürünü ve sahipleniciliği keyifle tecrübe ettim. Cesaretini ve bilgeliğini örnek aldığım nice hastalarım oldu.

 • Eğitmen İstanbul Aydın Üniversitesi

  2013-2014 İstanbul Türkiye

  İstanbul Aydın Üniversitesi'nin Florya, Kadıköy ve Beşiktaş Kampüslerinde gerçekleştirilen Aile Danışmanlığı ve Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Sertifika Programlarında Aile Danışmanlığı ve Genel Psikoloji Eğitimlerini verirken çok değerli hekim, psikolog, psikolojik danışman, hemşire ve avukat öğrenciler edindim. Akademik camiada eğitimci olarak bulunmanın keyfini ve ayrıcalıklarını yaşadım. 

 • Eğitmen İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi

  2013-2014 İstanbul Türkiye

  İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bomonti Kampüsünde Aile Danışmanlığı Sertifika Programı kapsamında yine genç meslektaşlarıma Aile Danışmanlığı Ekolleri dersini teorik ve uygulamalı olarak aktardım, staj süreçlerini takip ederek süpervizörlük yaptım. Her ders gününün ve süpervizyon seansının bitiminde eğitmenliğin hayatımın vazgeçilmezi olduğunu tekrar tekrar fark ettim. 

 • Psiko-Onkolog Medical Park Göztepe Hastanesi

  2012-2014 İstanbul Türkiye

  Psiko-Onkoloji Derneği ve Medical Park Hastaneleri iş birliği kapsamında çocuk, genç ve yetişkin onkoloji hastaları, yakınları ve onkoloji alanında çalışan sağlık ekibine psiko-sosyal destek vererek Dünya Sağlık Örgütü tarafından önerilen Bütüncül (Holistik) Tedavi yaklaşımını hayata geçirdik. Halen devam etmekte olan bu projenin kurucu ekibinde yer almış olmanın ve projede terapist olarak çalışmış olmanın gururunu taşıyorum. 

 • Klinik Psikolog Doktorlar Merkezi Nişantaşı

  2012-2015 İstanbul Türkiye

  Bireysel psikoterapi seanslarımı gerçekleştirdiğim ve Nöropsikiyatri ekibine destek verdiğim yuvamdan, terapi odamdan, hocalarımdan ve kıymetli doktor arkadaşlarımdan İspanya'ya yerleştiğim için üzülerek ayrıldım. Buradaki yıllarım boyunca gayretli danışanlarımla şahane işler çıkardık. Kimileriyle terapi sürecimizi tamamlayıp vedalaştık, kimileriyle de on-line devam etmek üzere sözleşerek ayrıldık. 

 • Araştırmacı V.K.V. Amerikan Hastanesi

  2011-2012 İstanbul Türkiye

  Akut Lösemi Hastalarında Yaşam Kalitesi ve Aile Desteği konulu projede araştırmacı olarak çalışarak branşlarının önde gelen hekimleri ile tanışma ve bir arada çalışma fırsatını yakaladım. Akut Lösemi gibi hayatı derinden etkileyen bir hastalığı göğüsleyen onlarca cesur savaşçı ve aile tanıdım; yeri geldi yoldaşlık, yeri geldi yarenlik ettim. 

 • Araştırma Asistanı Doğan Cüceloğlu'nun Ofisi

  2005-2011 İstanbul Türkiye

  Lisans ve yüksek lisans eğitimim boyunca kıymetli hocam Doğan Cüceloğlu'nun ofisinde araştırma asistanı olarak çalışarak kendisinin hem öğrencisi hem de yardımcısı oldum. Onlar Benim Kahramanlarım isimli kitabının teşekkürler kısmında ismimi anması ise ömrüm boyunca taşıyacağım gurur nişanlarımdan biridir.

Eğitim

 • Boğaziçi Üniversitesi 03.10.2005 - 02.07.2010

  Lisans

  Diploma Yüklendi

 • Okan Üniversitesi 04.10.2010 - 03.01.2013

  Yüksek Lisans

Sertifikalar & Seminerler

 • Stratejik Aile Terapisi 07.01.2018

  Davranış Bilimleri Enstitüsü

  Sertifika Yüklendi

 • Çözüm Odaklı Psikoterapi 07.01.2018

  Davranış Bilimleri Enstitüsü

 • EMDR 20.10.2012

  Davranış Bilimleri Enstitüsü

 • Bilişsel Davranışçı Terapi 14.07.2012

  Prof. Dr. Hakan Türkçapar

 • Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü 24.10.2010

  Lisans Diploması

Yorumlar

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk NurUguz Rating: 5 out of 5 Pinar hanimla bir yili gecgindir gorusuyorum.Donup arkama baktigimda nede cok farkindalik kazanmisim diyorum.Hayatima,arkadas,anne,baba,es iliskilerime bakis acim inanilmaz degisti.Biraz buyuk bir laf olacak ama artik eskisi gibi degilim sanki baska bir insan oldum.Ic alemime yonelmek kendimi ve cevremdeki insanlari her gecen gun daha iyi tanimak,olaylara artik farkli bir bakis acisiyla bakmak cok heyecan verici :)EMDR yontemi gecmiste yasadigim tramvalari icin etkili oldu.Pinar hanim profesyonel bir psikolog.Onunla tanismigima ve danisani olduguma cok memnunum.Hersey icin cok tesekkur ederim Pinar hanim!
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  N**U***

  Danışan 22 Ekim 2019 18:02 Pinar hanimla bir yili gecgindir gorusuyorum.Donup arkama baktigimda nede cok farkindalik kazanmisim diyorum.Hayatima,arkadas,anne,baba,es iliskilerime bakis acim inanilmaz degisti.Biraz buyuk bir laf olacak ama artik eskisi gibi degilim sanki baska bir insan oldum.Ic alemime yonelmek kendimi ve cevremdeki insanlari her gecen gun daha iyi tanimak,olaylara artik farkli bir bakis acisiyla bakmak cok heyecan verici :)EMDR yontemi gecmiste yasadigim tramvalari icin etkili oldu.Pinar hanim profesyonel bir psikolog.Onunla tanismigima ve danisani olduguma cok memnunum.Hersey icin cok tesekkur ederim Pinar hanim!

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk B.K. Rating: 5 out of 5 Uzun zamandır işsizdim ve son aylarda ilişkimde de sorunlar yaşamaya başlamıştım. Arkadaşlarımla ve ailemle de iletişimim kopmuştu yani kendimi tamamen dünyaya kapatmıştım. Bir gün kız kardeşimin tavsiyesi ve zorlamalarıyla Pınar hanımla görüşmeyi kabul ettim. İyi ki de o görüşmeye gitmişim diyorum. O kadar minnettarım ki Pınar hanıma çok teşekkür ediyorum beni yeniden hayata döndürdüğü için.Psikolog fikri hep mesafeli tek düze cümlelerle sizi geçiştiren biri olarak gelirdi aklıma , ama Pınar hanımla tanıştığım günden itibaren benimle o kadar yakından ilgilendi ki anlatamam verdiği sıcaklığı.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  B.K.

  Danışan 15 Ocak 2019 23:16 Uzun zamandır işsizdim ve son aylarda ilişkimde de sorunlar yaşamaya başlamıştım. Arkadaşlarımla ve ailemle de iletişimim kopmuştu yani kendimi tamamen dünyaya kapatmıştım. Bir gün kız kardeşimin tavsiyesi ve zorlamalarıyla Pınar hanımla görüşmeyi kabul ettim. İyi ki de o görüşmeye gitmişim diyorum. O kadar minnettarım ki Pınar hanıma çok teşekkür ediyorum beni yeniden hayata döndürdüğü için.Psikolog fikri hep mesafeli tek düze cümlelerle sizi geçiştiren biri olarak gelirdi aklıma , ama Pınar hanımla tanıştığım günden itibaren benimle o kadar yakından ilgilendi ki anlatamam verdiği sıcaklığı.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk GeorgeNarli Rating: 5 out of 5 15 senedir bir cok terapist denedim. Iyi terapist bulmak cok zor. Son zamanlarda tekrar bir terapiste ihtiyac duydum ve bir arkadas bana burayi tavsiye etti. Pinar hanim ile terapiye basladim. Muhtesem zeki bir bayan. Ben daha iyi bir danismanla karsilasmadim. Kafamdaki karman corman dusunceleri anlayip, ayiklayip cozmesi beni cok rahatlatti.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  G*****N****

  Danışan 24 Kasım 2019 11:19 15 senedir bir cok terapist denedim. Iyi terapist bulmak cok zor. Son zamanlarda tekrar bir terapiste ihtiyac duydum ve bir arkadas bana burayi tavsiye etti. Pinar hanim ile terapiye basladim. Muhtesem zeki bir bayan. Ben daha iyi bir danismanla karsilasmadim. Kafamdaki karman corman dusunceleri anlayip, ayiklayip cozmesi beni cok rahatlatti.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk dilaraozden Rating: 5 out of 5 Merhaba! Turkiye saatine gore mi randevu veriyorsunuz?
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  d*****o****

  Danışan 17 Ocak 2019 05:36 Merhaba! Turkiye saatine gore mi randevu veriyorsunuz?

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk Funda Kıvrıkoğlu Rating: 5 out of 5 Pınar ile Okan üniversitesi yüksek lisans sürecinde tanıştım. Kendisi bilgisi, araştırmaya olan ilgisi ve konulara ilişkin farklı bakış açısı ile dikkatimi çekti. Çalışma hevesi ve etik duruşu ve güleryüzü ile alanımıza yakışan örnek bir meslektaşım olduğunu düşünüyor, kendisini ileride çok iyi yerlerde faydalı işler yaparken göreceğimi tahmin ediyorum. Kanser, travma ve çift terapisi başta olmak üzere klinik ve sağlık psikolojisinin alanına giren her türlü konuda gönül rahatlığıyla kendisini öneriyorum.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  F****K*********

  Meslektaş 15 Ocak 2019 23:17 Pınar ile Okan üniversitesi yüksek lisans sürecinde tanıştım. Kendisi bilgisi, araştırmaya olan ilgisi ve konulara ilişkin farklı bakış açısı ile dikkatimi çekti. Çalışma hevesi ve etik duruşu ve güleryüzü ile alanımıza yakışan örnek bir meslektaşım olduğunu düşünüyor, kendisini ileride çok iyi yerlerde faydalı işler yaparken göreceğimi tahmin ediyorum. Kanser, travma ve çift terapisi başta olmak üzere klinik ve sağlık psikolojisinin alanına giren her türlü konuda gönül rahatlığıyla kendisini öneriyorum.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk ZK Rating: 5 out of 5 Pinar Hanimcim merhaba, Ben oncelikle bana bu zamana kadar kattiklariniz icin, hayata bakis acimi gosterdigim bu kadar dirence ragmen degistirmeyi basarabildiginiz icin size cok cok tesekkur etmek istiyorum. Keske sizinle cok daha once tanisabilseydim de bir otoimmun rahatsizliga tutulmadan hayatimi guzelliklerle surdurebilseydim. Ama hayat devam ediyor, ve iyilesme mumkun, artik en azindan o yola sayenizde girdigimi ve inancımın kuvvetlendiğini hissediyorum, cok tesekkurler hersey için tekrardan..size rastlamış olmak iyileşme sürecinin başı gibi : )sevgiler..
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  Danışan 13 Mart 2019 20:44 Pinar Hanimcim merhaba, Ben oncelikle bana bu zamana kadar kattiklariniz icin, hayata bakis acimi gosterdigim bu kadar dirence ragmen degistirmeyi basarabildiginiz icin size cok cok tesekkur etmek istiyorum. Keske sizinle cok daha once tanisabilseydim de bir otoimmun rahatsizliga tutulmadan hayatimi guzelliklerle surdurebilseydim. Ama hayat devam ediyor, ve iyilesme mumkun, artik en azindan o yola sayenizde girdigimi ve inancımın kuvvetlendiğini hissediyorum, cok tesekkurler hersey için tekrardan..size rastlamış olmak iyileşme sürecinin başı gibi : )sevgiler..

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk NY Rating: 5 out of 5 Yaklaşık 1 senedir seans almaktayım. 17 seans yaptik. Onkoloji hasta yakını olmak pekçok psikolojik sorunu doğuruyor.. bu süreçte pınar hanimi bulana kadar başka psikologlar da denedim tabiri caizse.. Ama hiçbiri yardımcı olamadı bana hicbirinin deneyimli olduguna inanmadim ve samimi de gelmedi. Pinar hanimin deneyimli, araatirmaci ve tahlil edici ozelligi hemen anlaşılıyor. Şimdi yas/kayıp yaşıyorum.. halen onun terapisine devam ediyorum. Elbette sihirli bir değneği yok; kayıp geri gelmez. Agir bir surecteyim. ama bana bu problemimi aşmam için de yardimci olabileceğini hissediyorum..
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  Danışan 26 Mart 2019 19:48 Yaklaşık 1 senedir seans almaktayım. 17 seans yaptik. Onkoloji hasta yakını olmak pekçok psikolojik sorunu doğuruyor.. bu süreçte pınar hanimi bulana kadar başka psikologlar da denedim tabiri caizse.. Ama hiçbiri yardımcı olamadı bana hicbirinin deneyimli olduguna inanmadim ve samimi de gelmedi. Pinar hanimin deneyimli, araatirmaci ve tahlil edici ozelligi hemen anlaşılıyor. Şimdi yas/kayıp yaşıyorum.. halen onun terapisine devam ediyorum. Elbette sihirli bir değneği yok; kayıp geri gelmez. Agir bir surecteyim. ama bana bu problemimi aşmam için de yardimci olabileceğini hissediyorum..

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk Gizem AkcanAkcan Rating: 5 out of 5 Sevgili meslektasim Pinar hanim etik ilkelere uygun calisan hem teorik hem uygulama alaninda oldukca yetkin bir uzman.Ayrica bilgi birikimini paylasmaktan ve meselektas dayanismasindan da kacinmayan son derece basarili bir meslektasim.Kendisini tanimis olmaktan cok mutluyum.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  G****A****A****

  Meslektaş 05 Ağustos 2019 12:33 Sevgili meslektasim Pinar hanim etik ilkelere uygun calisan hem teorik hem uygulama alaninda oldukca yetkin bir uzman.Ayrica bilgi birikimini paylasmaktan ve meselektas dayanismasindan da kacinmayan son derece basarili bir meslektasim.Kendisini tanimis olmaktan cok mutluyum.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Orkun Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  O****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 23 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 27 Şubat 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Ipek ulker Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I***u****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 08 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Bağımlılık Tedavisi Danışmanlığı Emre Rating: 1.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  E***

  (1 seans)

  Bağımlılık Tedavisi Danışmanlığı 29 Ağustos 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Berna Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  B****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 18 Mart 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 19 Şubat 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Özgüven Çalışması Hozcan Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  H*****

  (1 seans)

  Özgüven Çalışması 08 Nisan 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Depresyon Tedavisi Fatih Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  F****

  (1 seans)

  Depresyon Tedavisi 27 Haziran 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri themagnificent Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t*************

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 10 Aralık 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 20 Mart 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Mesajlaşma Yoluyla Danışmanlık Orchid Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  O*****

  (1 seans)

  Mesajlaşma Yoluyla Danışmanlık 03 Kasım 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Melikeoz Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M*******

  (1 seans)

  Deneme Seansı 23 Ağustos 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Depresyon Tedavisi Eda Senaras Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  E**S******

  (1 seans)

  Depresyon Tedavisi 03 Kasım 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler 2çe Rating: 5.0 out of 5 Çok teşekkürler desteğiniz için
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  2**

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 10 Ağustos 2018 Çok teşekkürler desteğiniz için

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 23 Şubat 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Sağlıklı Yaşam Koçluğu Merih Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M****

  (1 seans)

  Sağlıklı Yaşam Koçluğu 06 Aralık 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Nihan Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  N****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 23 Ağustos 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Dilara Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D*****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 18 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı esrabalci Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  e********

  (1 seans)

  Deneme Seansı 28 Mayıs 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri TayS Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  T***

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 24 Ekim 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Depresyon Tedavisi berna Rating: 5.0 out of 5 Yıllardır süren depresyon ve anksiyete benzeri sıkıntılarımda, bir kaç ay içinde gözle görülür biçimde azalma oldu. Çok memnun kaldım.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  b****

  (1 seans)

  Depresyon Tedavisi 12 Mayıs 2019 Yıllardır süren depresyon ve anksiyete benzeri sıkıntılarımda, bir kaç ay içinde gözle görülür biçimde azalma oldu. Çok memnun kaldım.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Kıvırcık Rating: 5.0 out of 5 Kesinlikle ve kesinlikle ilk tanışmamıza rağmen oldukça enerjisinden etkilendiğim birisi olarak heyecanla seansımı bekliyorum. Pınar Hanıma bayıldım. Tavsiye ediyorum.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  K*******

  (1 seans)

  Deneme Seansı 21 Temmuz 2019 Kesinlikle ve kesinlikle ilk tanışmamıza rağmen oldukça enerjisinden etkilendiğim birisi olarak heyecanla seansımı bekliyorum. Pınar Hanıma bayıldım. Tavsiye ediyorum.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Doğan Ar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****A*

  (1 seans)

  Deneme Seansı 17 Kasım 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri Merve Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M****

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 13 Mayıs 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı ORCUN Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  O****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 17 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Vajinismus Kabusunuz Olmasın Meltem Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M*****

  (1 seans)

  Vajinismus Kabusunuz Olmasın 20 Aralık 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Potansiyelinizi Keşfedin Duygu Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Potansiyelinizi Keşfedin 20 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Özgüven Çalışması ttVefa99 Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t*******

  (1 seans)

  Özgüven Çalışması 17 Kasım 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Onkoloji Tedavisinde Psikolojik Destek Nesibe Rating: 5.0 out of 5 Hayat bakış açım değişti.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  N*****

  (1 seans)

  Onkoloji Tedavisinde Psikolojik Destek 25 Haziran 2018 Hayat bakış açım değişti.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Mesajlaşma Yoluyla Danışmanlık Simge Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S****

  (1 seans)

  Mesajlaşma Yoluyla Danışmanlık 23 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Sağlıklı Yaşam Koçluğu E tprk Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t***

  (1 seans)

  Sağlıklı Yaşam Koçluğu 07 Eylül 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Vajinismus Kabusunuz Olmasın berna Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  b****

  (1 seans)

  Vajinismus Kabusunuz Olmasın 05 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Melodi Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M*****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 28 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Depresyon Tedavisi Nesibe Rating: 4.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  N*****

  (1 seans)

  Depresyon Tedavisi 17 Mayıs 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Çift Terapisi Orchid Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  O*****

  (1 seans)

  Çift Terapisi 24 Kasım 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Duygu Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 15 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 14 Şubat 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Depresyon Tedavisi Damla Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Depresyon Tedavisi 05 Nisan 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Onkoloji Tedavisinde Psikolojik Destek Nesibe Rating: 5.0 out of 5 Pinar hanim isine hakim olan, ciddiyetle titizlikle samimiyetiyle hastalarına yol gösteren çok başarılı bir terapist. Başka terapistlerle de görüştüm ama ilk seanstan itibaren yardımcı olabilen ve güvenini kazanabildigim bir uzmana rastlamadım. Terapiyle bu kadar çabuk yol alabileceğimi de düşünmemiştim.. Bana olaylara nereden bakmamla alakalı öyle güzel yardımcı oluyor ki neden ben bunu daha önce böyle düşünmemistim diyorum. .aynı şekilde olayları algılama şeklini de başka türlü göstererek problemleri çözmeye yardımcı oluyor. Kuru teselliler vermiyor incitmiyor.. eğer birisine danışmak istiyorsanız, caresizseniz ilk tercihiniz Pınar hanım olmalı.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  N*****

  (1 seans)

  Onkoloji Tedavisinde Psikolojik Destek 25 Mayıs 2018 Pinar hanim isine hakim olan, ciddiyetle titizlikle samimiyetiyle hastalarına yol gösteren çok başarılı bir terapist. Başka terapistlerle de görüştüm ama ilk seanstan itibaren yardımcı olabilen ve güvenini kazanabildigim bir uzmana rastlamadım. Terapiyle bu kadar çabuk yol alabileceğimi de düşünmemiştim.. Bana olaylara nereden bakmamla alakalı öyle güzel yardımcı oluyor ki neden ben bunu daha önce böyle düşünmemistim diyorum. .aynı şekilde olayları algılama şeklini de başka türlü göstererek problemleri çözmeye yardımcı oluyor. Kuru teselliler vermiyor incitmiyor.. eğer birisine danışmak istiyorsanız, caresizseniz ilk tercihiniz Pınar hanım olmalı.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Dilara Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D*****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 28 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Potansiyelinizi Keşfedin Duygu Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Potansiyelinizi Keşfedin 24 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Sağlıklı Yaşam Koçluğu Merih Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M****

  (1 seans)

  Sağlıklı Yaşam Koçluğu 12 Aralık 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Defne Rating: 5.0 out of 5 İhtiyacım olan seanslarla devam etmeye karar verdim. Pınar hanıma teşekkür ederim.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 05 Şubat 2020 İhtiyacım olan seanslarla devam etmeye karar verdim. Pınar hanıma teşekkür ederim.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Depresyon Tedavisi Eda Senaras Rating: 4.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  E**S******

  (1 seans)

  Depresyon Tedavisi 06 Kasım 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Seans Paketi (4 Seans) Yiğit Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  Y****

  (1 seans)

  Seans Paketi (4 Seans) 02 Temmuz 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Damla Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 11 Şubat 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı hezgin Rating: 4.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  h*****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 22 Kasım 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı alp arslan Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  a**a*****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 29 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Travma Terapisi Yiğit Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  Y****

  (1 seans)

  Travma Terapisi 17 Eylül 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 01 Mart 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Zehra Rating: 4.0 out of 5 Hoş bir tanısma seansıydi, güven vericiydi. Terapiye başlamak istediğime karar verdim.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  Z****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 24 Mayıs 2019 Hoş bir tanısma seansıydi, güven vericiydi. Terapiye başlamak istediğime karar verdim.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri themagnificent Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t*************

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 19 Kasım 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Şeyma Rating: 5.0 out of 5 Gerçekten işinizde çok iyisiniz.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  Ş****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 11 Haziran 2018 Gerçekten işinizde çok iyisiniz.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Potansiyelinizi Keşfedin Duygu Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Potansiyelinizi Keşfedin 30 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Derya B Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 17 Mayıs 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Asofos Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  A*****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 11 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Arketip Çalışması - Kahramanın Yolculuğu Defne Rating: 4.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Arketip Çalışması - Kahramanın Yolculuğu 16 Şubat 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Öfke Yönetimi ttVefa99 Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t*******

  (1 seans)

  Öfke Yönetimi 15 Aralık 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Potansiyelinizi Keşfedin Duygu Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Potansiyelinizi Keşfedin 18 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri Merve Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M****

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 31 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri Gül Sevilmiş Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  G**S*******

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 04 Aralık 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Depresyon Tedavisi Fatih Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  F****

  (1 seans)

  Depresyon Tedavisi 04 Temmuz 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Hayat Anlamsızlaştığında S.O.S. PELIN Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  P****

  (1 seans)

  Hayat Anlamsızlaştığında S.O.S. 20 Ekim 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki Yönetimi Sena Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S***

  (1 seans)

  İlişki Yönetimi 07 Kasım 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 02 Nisan 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Shela Rating: 5.0 out of 5 Profosyonel. Tek kelime ile...
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 22 Haziran 2018 Profosyonel. Tek kelime ile...

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Potansiyelinizi Keşfedin Duygu Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Potansiyelinizi Keşfedin 25 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Suna Rating: 5.0 out of 5 Pınar hanımın güven veren tavrı beni rahat hissettirdi. Teşekkür ederim
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S***

  (1 seans)

  Deneme Seansı 28 Mayıs 2020 Pınar hanımın güven veren tavrı beni rahat hissettirdi. Teşekkür ederim

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Stres Yönetimi berna Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  b****

  (1 seans)

  Stres Yönetimi 08 Nisan 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Sibel Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 08 Mayıs 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Arketip Çalışması - Kahramanın Yolculuğu berna Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  b****

  (1 seans)

  Arketip Çalışması - Kahramanın Yolculuğu 23 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Depresyon Tedavisi ttVefa99 Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t*******

  (1 seans)

  Depresyon Tedavisi 07 Kasım 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Nesibe Rating: 5.0 out of 5 Birkaç psikologla da görüştüm daha öncesinde ama Pınar hanım in samimiyeti ve bu alandaki bilgisi hepsinden daha fazlaydı. Problemimi çok hızlı anladı neye ihtiyacım olduğunu da. Bu yolculuğa onunla çıkmaya karar verdim. .
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  N*****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 17 Mayıs 2018 Birkaç psikologla da görüştüm daha öncesinde ama Pınar hanım in samimiyeti ve bu alandaki bilgisi hepsinden daha fazlaydı. Problemimi çok hızlı anladı neye ihtiyacım olduğunu da. Bu yolculuğa onunla çıkmaya karar verdim. .

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı ruya Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  r***

  (1 seans)

  Deneme Seansı 11 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Bet Rating: 4.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  B**

  (1 seans)

  Deneme Seansı 15 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri Merve Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M****

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 21 Nisan 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 17 Nisan 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı vangogh Rating: out of 5 Gayet bilge bir hoca
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  v******

  (1 seans)

  Deneme Seansı 06 Aralık 2019 Gayet bilge bir hoca

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Gülen Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  G****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 26 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Özgüven Çalışması berna Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  b****

  (1 seans)

  Özgüven Çalışması 09 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki Yönetimi Gül Sevilmiş Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  G**S*******

  (1 seans)

  İlişki Yönetimi 07 Kasım 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Batuhan Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  B******

  (1 seans)

  Deneme Seansı 04 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Glcn Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  G***

  (1 seans)

  Deneme Seansı 26 Ekim 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Sağlıklı Yaşam Koçluğu E tprk Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t***

  (1 seans)

  Sağlıklı Yaşam Koçluğu 02 Eylül 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı ebrar sena altınay Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  e****s***a******

  (1 seans)

  Deneme Seansı 15 Ekim 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı TayS Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  T***

  (1 seans)

  Deneme Seansı 13 Ekim 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri sayginsinan Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  s**********

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 15 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri Hozcan Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  H*****

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 04 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Özgüven Çalışması Hozcan Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  H*****

  (1 seans)

  Özgüven Çalışması 25 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı A Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  (1 seans)

  Deneme Seansı 29 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Travma Terapisi Yiğit Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  Y****

  (1 seans)

  Travma Terapisi 13 Eylül 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Özgüven Çalışması Gül Sevilmiş Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  G**S*******

  (1 seans)

  Özgüven Çalışması 06 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Vajinismus Kabusunuz Olmasın Sema Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S***

  (1 seans)

  Vajinismus Kabusunuz Olmasın 24 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Öfke Yönetimi Yiğit Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  Y****

  (1 seans)

  Öfke Yönetimi 10 Eylül 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı tubaa Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 17 Temmuz 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Gulsevimakin Rating: 5.0 out of 5 Pınar Hanım açıkça, hiç bir kar gütmeyerek benim yaşadığım sorun konusunda uzman olmadığını ve başka biriyle görüşmem gerektiğini belirtti. Bu açık yürekliliği için teşekkür ederim kendisine.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  G***********

  (1 seans)

  Deneme Seansı 02 Şubat 2019 Pınar Hanım açıkça, hiç bir kar gütmeyerek benim yaşadığım sorun konusunda uzman olmadığını ve başka biriyle görüşmem gerektiğini belirtti. Bu açık yürekliliği için teşekkür ederim kendisine.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri themagnificent Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t*************

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 10 Aralık 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Travma Terapisi Pelin.A Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  P****.*

  (1 seans)

  Travma Terapisi 25 Kasım 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Onkoloji Tedavisinde Psikolojik Destek Nesibe Rating: 5.0 out of 5 Dakik Samimi Guven verici Bilgili Nazik
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  N*****

  (1 seans)

  Onkoloji Tedavisinde Psikolojik Destek 04 Haziran 2018 Dakik Samimi Guven verici Bilgili Nazik

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Potansiyelinizi Keşfedin Duygu Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Potansiyelinizi Keşfedin 25 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Bilinmeyen Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  B*********

  (1 seans)

  Deneme Seansı 17 Ekim 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Sağlıklı Yaşam Koçluğu Bilinmeyen Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  B*********

  (1 seans)

  Sağlıklı Yaşam Koçluğu 25 Ekim 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı E tprk Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t***

  (1 seans)

  Deneme Seansı 28 Ağustos 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Özgüven Çalışması Hozcan Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  H*****

  (1 seans)

  Özgüven Çalışması 25 Nisan 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Hazal Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  H****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 13 Ocak 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Sümeyra Nur ŞENOL Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S******N**Ş****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 27 Nisan 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Travma Terapisi yesim mercan Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  y****m*****

  (1 seans)

  Travma Terapisi 17 Nisan 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Semra Rating: 5.0 out of 5 Çok faydalı görüşme oldu. İlk seanstan bana neler yapacağım konusunda ödevler verdi. Çok teşekkür ederim.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 18 Temmuz 2018 Çok faydalı görüşme oldu. İlk seanstan bana neler yapacağım konusunda ödevler verdi. Çok teşekkür ederim.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 20 Mayıs 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Ece Dinç Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  E**D***

  (1 seans)

  Deneme Seansı 13 Eylül 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri themagnificent Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t*************

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 10 Aralık 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Dilara Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D*****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 04 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Potansiyelinizi Keşfedin Yiğit Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  Y****

  (1 seans)

  Potansiyelinizi Keşfedin 09 Ağustos 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Merve Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 21 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı berna Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  b****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 07 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Depresyon Tedavisi berna Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  b****

  (1 seans)

  Depresyon Tedavisi 30 Haziran 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Hozcan Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  H*****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 04 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 13 Mart 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Panik Atak Tugba Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  T****

  (1 seans)

  Panik Atak 04 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Pharmacist Rating: 5.0 out of 5 Desteğiniz için teşekkürler
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  P*********

  (1 seans)

  Deneme Seansı 27 Mart 2018 Desteğiniz için teşekkürler

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Panik Atak Sema Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S***

  (1 seans)

  Panik Atak 14 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Potansiyelinizi Keşfedin ruya Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  r***

  (1 seans)

  Potansiyelinizi Keşfedin 01 Nisan 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Travma Terapisi Sema Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S***

  (1 seans)

  Travma Terapisi 25 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Özgüven Çalışması berna Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  b****

  (1 seans)

  Özgüven Çalışması 16 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri Merve Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M****

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 14 Nisan 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Potansiyelinizi Keşfedin Duygu Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Potansiyelinizi Keşfedin 14 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Travma Terapisi Yiğit Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  Y****

  (1 seans)

  Travma Terapisi 10 Aralık 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Potansiyelinizi Keşfedin Hozcan Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  H*****

  (1 seans)

  Potansiyelinizi Keşfedin 13 Mayıs 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Çeçilya Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  Ç******

  (1 seans)

  Deneme Seansı 22 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Özgüven Çalışması Hozcan Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  H*****

  (1 seans)

  Özgüven Çalışması 04 Nisan 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Stres Yönetimi Seçil Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S****

  (1 seans)

  Stres Yönetimi 14 Nisan 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Cengizhan Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  C********

  (1 seans)

  Deneme Seansı 21 Ocak 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri Merve Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M****

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 26 Şubat 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri Hozcan Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  H*****

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 11 Mart 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Sila Tuncer Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S***T*****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 28 Şubat 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 05 Mart 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Tugba Rating: 5.0 out of 5 Yolun basindayiz ama anlatilan konunun ana hatlarini blirleyip ,nokta atisi sorular sormasi ve ilac gibi harita cikarmasi muhtesem birsey. Diger seansta gorusmek dilegiyle
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  T****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 02 Mart 2019 Yolun basindayiz ama anlatilan konunun ana hatlarini blirleyip ,nokta atisi sorular sormasi ve ilac gibi harita cikarmasi muhtesem birsey. Diger seansta gorusmek dilegiyle

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Savaş türe Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S****t***

  (1 seans)

  Deneme Seansı 29 Mayıs 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Orchid Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  O*****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 14 Ocak 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Irmak Alkan Bahar Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  I****A****B****

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 08 Mayıs 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki Yönetimi Sena Rating: 4.0 out of 5 Desteğiniz için çok teşekkürler...
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S***

  (1 seans)

  İlişki Yönetimi 31 Ekim 2018 Desteğiniz için çok teşekkürler...

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı hasan yağcı Rating: 5.0 out of 5 Çok başarılıydı. Sonraki seanslarda görüşmek üzere
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  h****y****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 13 Ağustos 2018 Çok başarılıydı. Sonraki seanslarda görüşmek üzere

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Seçil Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  S****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 10 Nisan 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Didem Rating: 5.0 out of 5 Pınar hanım ile tanışma seansımızı yaptık, ve birlikte ilerlemeye karar verdik. Gerek sorduğu sorular gerekse pozitif yaklaşımı ile bende güven uyandırdı. Birlikte iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 07 Ocak 2020 Pınar hanım ile tanışma seansımızı yaptık, ve birlikte ilerlemeye karar verdik. Gerek sorduğu sorular gerekse pozitif yaklaşımı ile bende güven uyandırdı. Birlikte iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Korkular/Kaygılar/Fobiler Dilara Akcakoca Rating: 5.0 out of 5 Pınar hanımla konuşmak çok iyi hissettirdi. Kendisinin işinde deneyimli olduğunu daha ilk dakikada hissediyorsunuz. Kendisiyle çalışmalarımıza kesinlikle devam etmek istiyorum.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  D*****A*******

  (1 seans)

  Korkular/Kaygılar/Fobiler 13 Mart 2019 Pınar hanımla konuşmak çok iyi hissettirdi. Kendisinin işinde deneyimli olduğunu daha ilk dakikada hissediyorsunuz. Kendisiyle çalışmalarımıza kesinlikle devam etmek istiyorum.

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Sağlıklı Yaşam Koçluğu Merih Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M****

  (1 seans)

  Sağlıklı Yaşam Koçluğu 08 Aralık 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri Berna Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  B****

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 20 Mart 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Deneme Seansı Musa Yavuz Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M***Y****

  (1 seans)

  Deneme Seansı 10 Haziran 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Sağlıklı Yaşam Koçluğu agozen Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  a*****

  (1 seans)

  Sağlıklı Yaşam Koçluğu 14 Ağustos 2018

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri TayS Rating: out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  T***

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 21 Kasım 2019

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - Özgüven Çalışması berna Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  b****

  (1 seans)

  Özgüven Çalışması 20 Ocak 2020

 • Uzm. Klinik Psikolog Pınar Kaya Türk - İlişki ve İletişim Problemleri sayginsinan Rating: 5.0 out of 5
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  s**********

  (1 seans)

  İlişki ve İletişim Problemleri 15 Ocak 2019Uzmanımız için yorumunuzu gönderin

Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Bloglarım